Sama som sa naučila 9 jazykov. 
Ukážem vám, ako sa jazyk naučíte aj vy. 

Give your loved ones the most valuable gift – education!

Do you know anyone who has been trying to learn a foreign language for a long time, but it seems that their efforts simply bring no results? Do you also hate watching their ongoing struggle with textbooks and a total lack of fun? Show them there’s a different way to do it!

We’ve prepared some beautiful Christmas vouchers for you. There are four to choose from, each with a different value of $20, $30, $50 and $100 respectively, and they can be used for purchasing our video courses.

All vouchers are valid for half a year, i.e. until the end of June 2021.

Give your loved ones a life-changing present this year!

Lýdia Machová, PhD.

Volám sa Lýdia Machová a som jazyková mentorka. Sama som sa naučila 9 jazykov, z ktorých 7 udržiavam na plynulej úrovni. Nový jazyk sa učím zhruba každé dva roky.

Pomohla som už tisícom ľudí naučiť sa cudzie jazyky inak ako tradičnými školskými metódami, rýchlejšie a hlavne s lepšími výsledkami.

Vystúpila som aj na prestížnej konferencii TED v New Yorku, na viacerých medzinárodných podujatiach, a sama som na Slovensku zorganizovala jednu zo svetovo najväčších konferencií pre polyglotov.

Môžete ma poznať z médií

Čo je to Jazykový mentoring

95% Slovákov a Čechov robí v učení sa
jazyka obrovské chyby...

jazyky sa učíme len v škole alebo na jazykových kurzoch
celé naše učenie je založené na gramatických poučkách
bifľujeme sa slovíčka naspamäť (aby sme ich vedeli na test)
bojíme sa rozprávať, lebo “ešte nie sme na tej úrovni”
učíme sa z nudných kníh, ktoré nás vôbec nebavia
nemáme v celom učení žiadny systém a roky sa nevieme nikam posunúť

...a pritom sa jazyky dajú učiť omnoho jednoduchšie,
zábavnejšie a efektívnejšie. 

0

ľudí už prišlo na to, že moje metódy na učenie sa jazyka skutočne fungujú.

Angličtinou žije celá rodina

Ingrid Ondrejičková

Ingrid má v živote tri roly: má dve deti, pracuje a navyše si robí doktorát. Do 40-ky bola presvedčená, že nemá talent na jazyky, pretože jej to s angličtinou nikdy nešlo, a že si počas dňa na učenie nenájde ani 20 minút.

Dnes ju učenie sa angličtiny začalo tak baviť, že sa s nadšením učí aj niekoľko hodín denne a pokroky na sebe vidí z týždňa na týždeň. Po necelých 4 mesiacoch dokázala viesť workshop o farbení textílií v angličtine, na ktorý by si predtým v živote netrúfla.

“Najlepšie je, že som do učenia sa jazykov zapojila celú rodinu. Manželovi sa zapáčilo, keď sa rozprávame doma po anglicky, a moji synovia (7 a 13 r.) boli takí zvedaví na moje kartičky na učenie sa slovíčok, že teraz ich chystáme aj pre nich.”

Otvorili sa mi brány do sveta

Erik Hoffmann

“Som v úžase z toho, ako Lýdiin spôsob učenia funguje. Vďaka nej som našiel metódy učenia sa, ktoré ma maximálne bavia. Pochopil som, že to je pre úspech v učení sa jazykov absolútne nevyhnutné. Za pol roka som sa v angličtine posunul ďalej ako sa za 20 rokov večného začiatočníka. Som Lýdii vďačný, že mi otvorila brány do sveta."

Erikovi angličtina v škole nikdy veľmi nešla. Mával z nej trojky a o plynulom rozprávaní nemohlo byť ani chýru. Ako digitálny marketér sa však bez angličtiny nepohne, a tak to v dospelosti mnohokrát skúšal najrôznejšími metódami. Vždy to však bolo len trápenie bez výsledkov.

Keď zistil, že existujú zábavné metódy, s ktorými si nielen zlepšuje angličtinu, ale aj sa veľa učí o tom, čo ho najviac zaujíma, pustil sa do učenia s takým nadšením, že sa stal na angličtine doslova závislým. Vďaka angličtine dokázal svoje podnikanie rozšíriť aj na americký trh a dnes bez problémov a bez obáv komunikuje s ľuďmi z celého sveta.

"Cestovanie už pre mňa nie je nočnou morou."

Zuzka Piterková

Zuzka nikdy nežila v zahraničí, ani sa jazyky nikdy intenzívne neučila. Vždy však túžila vedieť sa na dovolenke aspoň trochu dohovoriť po anglicky. Keď objavila moje videá na internete, zaplavila ju obrovská chuť do učenia a vytvorila si v učení systém.

Dnes sa s nadšením učí po malých kúskoch viackrát denne: ráno počúva podcast popri príprave raňajok pre deti, v práci si počas prestávok prefiltruje slovíčka metódou Goldlist, poobede si pozrie diel obľúbeného seriálu alebo číta z anglickej knihy. Bežne tak strávi s angličtinou aj dve hodiny, a ako hovorí, nikdy sa jej nechce veriť, že si v ten deň našla až toľko času.

“Manžel ma na dovolenke nespoznával, keď som sa za ním prvýkrát v živote neskrývala, ale odvážne sa pustila do rozhovoru s recepčným hotela. Konečne sa cestovania nebojím, ale sa naň teším.”

Čo je pri učení sa jazykov najdôležitejšie?

Zábava

Keď nás učenie sa jazyka baví, nevnímame ho ako učenie, ale príjemne strávený voľný čas. Ak vás učenie doteraz nebavilo, znamená to, že ste ešte neobjavili tú pravú metódu.

Efektívne metódy

Existuje množstvo metód, ako sa učiť jazyky, ale nie všetky nám pomôžu naučiť sa jazyk tak, aby sme ho vedeli skutočne využiť. Ak chcete spoznať efektívne metódy, inšpirujte sa metódami polyglotov.

Kontakt s jazykom

Jazyku sa treba venovať každý deň, aj keď len niekoľko minút. Jazyk si treba dostatočne napočúvať a načítať. Existujú však jednoduché a efektívne spôsoby, ako to dokážu aj zaneprázdnení ľudia.

Systém

Či už použijete knihu pre samoukov, alebo kombináciu najrôznejších zdrojov, potrebujete v učení systém. Treba si určiť ciele na isté obdobie, a vedieť, ako ich čo najefektívnejšie dosiahnuť.

Chceli by ste sa dozvedieť, ako sa aj vy konečne zlepšíte v akomkoľvek jazyku?

  • Ako sa naučíte cudzí jazyk za dva roky, aj popri práci na plný úväzok?
  • Tri efektívne bezplatné metódy na naučenie sa akéhokoľvek jazyka, ktoré viete okamžite využiť v praxi.
  • Štyri jednoduché kroky, ako vytrvať v učení a nestratiť motiváciu.